16-10-2020
      15 жовтня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій спільно з Рівненською обласною комісією ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування та карантинні обмеження в районах та містах Рівненської області.    З понеділка, 19 жовтня 2020 року, до “червоної” зони потрапило і наше місто.  Тому з 19 по 23 жовтня 2020 року навчальний заклад  організовує освітній процес з використанням дистанційних технологій. Успіхів!!! 
16-10-2020
18 жовтня уся світова спільнота відзначає Європейський день з протидії торгівлі людьми.З цієї нагоди 16 жовтня 2020 року, практичним психологом Тоненчук А.В. було проведено урок для учнів 9х класів«Живи вільно!», на якому дітям розповіли про явище торгівлі людьми та пов’язану з ним небезпеку.Використовуючи матеріали, отримані від #A21ua, діти сформували розуміння проблеми торгівлі людьми в Україні та поза її межами, отримали інформацію щодо безпечної міграції та працевлаштування. Також, серед присутніх було розповсюджено матеріали, які містять основну інформацію про...
16-10-2020
В рамках місячника шкільних бібліотек діє буккросинг«Література як мікстура».  Учні та педагогічний колектив нашої школи мають можливість обмінятися книгами, дізнатись про їх новинки та отримати безліч цікавої інформації.
16-10-2020
У п'ятницю, 16 жовтня 2020 року, активом шкільної бібліотеки організовано літературну подорож сторінками  книг «Пригоди в країні Невидимок» із серії «Невидимий світ» видавництва «Алатон»  для  учнів 1 класів. Під час бесіди діти повторили правила, щодо ведення здорового способу життя. Довідалися, що мікроби є корисні та шкідливі та їх вплив на організм людини.    Учні переконались, що здоров'я – це найцінніший скарб людини, який треба берегти.Бажаємо Всім міцного здоров'я і ніколи не хворіти! 
15-10-2020
У четвер, 15 жовтня 2020 року, в рамках тижня естетичного виховання «Барвистий світ мистецтва», вчителем музичного мистецтва Симонович Н.В., спільно з учнями 2 класів проведено калейдоскоп фантазій «Диво-осінь». Діти прослухали музику, яка надихнула їх на створення  малюнків на осінню тематику.В фоє школи на учнів чекав вернісаж дитячої творчості «Симфонія краси», організаторами якого були вчитель образотворчого мистецтва Максимчук  Н.В. та вчитель технології та трудового навчання Філіпченко Н.В. На виставці були представлені роботи  учнів...
13-10-2020
Сьогодні в нашій школі пройшли  заходи з нагоди відзначення Дня захисника України. Центром учнівського самоврядування  «МАКСИМУМ»  проведено  радіогазету «Слава і гордість українського народу». Учні 5 класів стали учасниками українознавчої гри «Козацьке коло», де проявили свої знання з історії козацтва. Між учнями 6 класів пройшла конкурсно-розважальна програма  «Нумо, козаче!».  Для учнів 11 класів вчителем предмету «Захист України»  Гонтою Ф.І. спільно з представниками Острозького районного...
12-10-2020
Творчо і весело сьогодні розпочався  тиждень естетичного виховання «Барвистий світ мистецтва». Центром інформації учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» проведено  радіогазету «Мистецтво-світ гармонії та краси ». Педагогом-організатором підготовлено інформаційний стенд «Цікавинки мистецтва». Учні 2-А класу стали учасниками конкурсу творчих робіт «Умілі ручки».
09-10-2020
Позитивний настрій – найголовніше в житті. Саме оптимізм не дозволяє впасти в депресію, нервувати через дрібниці, які руйнують імунітет, впливає на внутрішні відчуття, від яких залежить здоров’я.Саме з метою формування здоров’язберігаючихкомпетентностейздобувачів освіти, 09 жовтня психологічною службою школи,для учнів 6-х класів,було проведено заняття з елементами тренінгу«Позитивне мислення – основа відмінного психічного здоров’я», приурочене до Всесвітнього дня психічного здоров’я .Під час проведення якого здобувачі освіти формували в...
08-10-2020
08.10.2020 року учні 2-А класу, на чолі з шкільним бібліотекарем Бомблюк В.В. та класним керівником Сорокою О.В., здійснили віртуальну подорож  цікавими стежками до «Країни здоров'я». В ході якої, ознайомились з цікавими книгами, в яких описано як сформувати навички здорового способу життя. 
08-10-2020
Для залучення глобальної уваги до проблем  порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору щорічно, у другий четвер жовтня, під егідою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я проводиться Всесвітній день зору. В цей день члени  учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» залучили здобувачі освіти 1 класів до проведення Всеукраїнського уроку "Збережи свій зір", на якому обговорювали питання порушення зору і давали поради як покращити свій зір за допомогою правильного харчування та профілактичної гімнастики для очей.