11-10-2019
З нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України  у школі пройшли спортивні змагання «Юні козачата»  серед учнів 3-х класів. Цікаво й радісно було спостерігати за маленькими козачатами, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект.  Класними керівниками проведено класні змагання «Нумо, козаче». Не залишився без уваги жоден  хлопець, бо у кожному класі дівчата привітали їх гарними словами, теплими побажанням та приємними подарунками. Вчителями історії   оформлено інформаційну стінгазету «...
04-10-2019
Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня відзначають День працівників освіти. З нагоди свята учні нашої школи підготували святковий концерт. Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів.     
04-10-2019
З нагоди Всесвітнього дня посмішки (4 жовтня)  до учнів початкових класів завітали студенти Острозької Академії . Першокурсники дарували дітям гарний настрій, позитивні емоції  під час проведення  "Веселих перерв".
03-10-2019
 Мабуть, кожна дитина в школі мріяла відчути себе  в ролі вчителя, тому 3 жовтня 2019 року в нашій школі пройшов день учнівського самоврядування. Учні проводили уроки замість учителів. Кожен мав можливість оцінити особливості вчительської професії,її складність та важливість. Водночас відчути задоволення від роботи з дітьми. Учні-вчителі відповідально поставилися до своєї роботи та цікаво й креативно  провели уроки.
01-10-2019
У вівторок, 01 жовтня 2019 року, до школярів завітали вихованці відділення фехтування Нетішинської Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Сергій Макаров, тренер-викладач Нетішинської КДЮСШ,  розповів школярам про історію виникнення фехтування, про досягнення спортсменів у сучасному спорті, про головні риси притаманні юним спортсменам для досягнення успіху. Юні фехтувальники показали елементи тренування та спарингу.  Учні мали можливість долучитися до тренування. Дякуємо    за нові знання та позитивні емоції.     
20-09-2019
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. До відзначення цього свята   долучилася  і наша школа. Членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» створено інформаційний стенд «21 вересня – Міжнародний день миру» та проведено арт-кампанію «Голуб миру» для учнів 2-4-х класів. Діти власноруч виготовляли  паперових голубів як символ миру, духовного розвитку нації. Класними керівниками проведено бесіди: «Нам потрібне мирне небо», «21 вересня – Міжнародний...
20-09-2019
19 вересня на базі нашої школи пройшов щорічний брейн-ринг «Що?Де?Коли?» між командами  навчальних закладів міста з нагоди Олімпійського тижня. Вітаємо наших команд «Зевси» (І – місце) , «Лідери» (ІІ- місце) з перемогою. Ви найкращі!!!
19-09-2019
19 вересня 2019 року, в рамках тижня з протидії булінгу та з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі  працівниками Острозького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Рівненській області для учнів 9-11–х класів було проведено бесіду «Антибулінг». Головний державний виконавець Воронецька К.О. та старший державний виконавець Черуха І.С ознайомили дітей із поняттям, формами, структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної...