14-01-2020
         14 січня членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ»  проведено гру-подорож для учнів 2 класів «У країні Здоров’я». Діти дійшли висновку, що берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя: робити зарядку, ходити в походи, займатись посильною фізичною працею, відвідувати спортивні секції. А ще виробляти в собі корисні звички.  
13-01-2020
З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, виховання бережливого ставлення до свого здоров’я, до особистої гігієни, до власного життя, у школі з 13 січня 2020 року проходить тиждень «  Здоров’я дитини – здоров’я нації!». Відкрився тиждень радіогазетою на тему «Бережи здоров’я змолоду». Вчителем біології Дячук Т.А. проведено тренінг  для учнів 11-А класу «Чи варто спробувати все?». В ході проведення тренінгу...
27-12-2019
Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих, рухливих конкурсах. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей...
19-12-2019
Свято Миколая – це  одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними.  Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая. І ось він разом з янголятами завітали до учнів нашої школи. Святий Миколай привітав учнів та вчителів зі святом і вручив подарунки.  
18-12-2019
18 грудня у школі відбулася виставка «Сонячна система – наш дім». Участь взяли учні 5-6 класів. На виставці можна було ознайомитись із учнівськими проектами, які діти створювали під час вивчення теми «Всесвіт».
16-12-2019
16 грудня в нашій школі пройшов благодійний ярмарок. З великою любов‘ю і почуттям відповідальності готувалися до проведення цього заходу батьки, класні керівники та учні. Вестибюль школи перетворився на торгівельний мініпавільйон. Безліч різноманітної смачної випічки, вироби, виготовлені власними руками, цікаві книги - все як на справжньому ярмарку. Блискуче підготувалися до свята діти всіх класів, ніхто не залишився осторонь.Велику вдячність висловлюємо батькам, які взяли активну участь у підготовці та організації заходу  і підтримали своїх дітей. Добрі...
16-12-2019
12 грудня 2019 року відбулось засідання психолого-педагогічного консиліума «Адаптація п’ятикласників до навчання».  Перехід учнів із початкової школи до середньої справедливо вважається кризовим періодом.  Багаторічні спостереження педагогів та шкільних психологів свідчать про те, що цей етап неминуче пов’язаний зі зниженням успішності. За результатами досліджень вироблено спільні рекомендації для спрямування зусиль усього колективу, щоб надалі діти почували себе комфортно в нових умовах навчання.
13-12-2019
Українці, шануючи свою минувшину та надбання пращурів, зберегли той чудовий колорит традицій, доповнивши й увиразнивши його.Одним із таких свят, як завжди відзначали наші діди та прадіди, було велике свято – День св. Андрія. Учні 11-Б класу вирішили не порушувати таку хорошу українську традицію, а ненадовго повернутися в минуле та влаштували справжнє свято – Андріївські вечорниці. Усі гості мали змогу відчути себе на справжньому українському гулянні. Дівчата робили різні гадання: яка доля чекає, хто буде її суджений, коли вийде заміж.
13-12-2019
11 грудня 2019 року практичним психологом та соціальним педагогом проведено заняття з елементами тренінгу «Спілкуємось та діємо». Учні вчилися ефективному та дієвому спілкуванню, вмінню корегувати негативні емоції та вчилися створювати позитивну модель майбутнього та сьогодення.