06-12-2019
В рамках тижня національно-патріотичного виховання було проведено спортивні змагання «Юні захисники України» між учнями 4-х класів. Хлопчики змогли проявити свою прудкість, кмітливість та фізичну силу. Не обійшлося й без підтримки дівчаток-однокласниць. Вітаємо команду 4-А класу з перемогою. Молодці!
05-12-2019
Ми всі можемо потрапити у  ситуації, коли хтось потребує невідкладної допомоги: міг трапитися нещасний випадок,  а інколи це необхідно нам самим.Тому сьогодні, 5 грудня, учні 11- А, 10-А класів провели тренінгові заняття:  перша медична допомога при переломах та кровотечах, а також розповіли про  алгоритм дій при невідкладних станах людини.
05-12-2019
 4 грудня учні 8-9 класів нашої школи відвідали КЗ «Острозький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Острозького».Школярі ознайомились зі спортивною та навчальною базою закладу та відвідали мультимедійний тир.
04-12-2019
               03 грудня 2019 року школярі та педагогічний колектив Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 радо вітали учасників навчально-виховного процесу – батьків п’ятикласників, які відвідали показові уроки у 5–х класах.
04-12-2019
         Сьогодні, 4 грудня, відбулася зустріч учнів 10-11 класів з працівником військового комісаріату начальником відділення з забезпечення капітаном Р. Галібіним.  Він розповів учням про сучасну українську армію, військову службу за контрактом. Адже, головне завдання національно- патріотичного ввиховання – це виховати патріота своєї Батьківщини, готового стати на її захист.
04-12-2019
30 листопада 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 173 учасники з різних куточків нашої області.  Вітаємо учителів  нашої школи:-Кузьменко Оксану Євгенівну, що підготувала 2 переможців  (ІІІ місце), Ундір Любов Віталіївну, 7-В  клас, та Ламах Марту Тарасівну, 5-В клас;-Корж Тетяну Сергіївну, що підготувала 1 переможця (ІІІ місце) Адамську Софію Леонідівну, 6-В клас.
02-12-2019
          З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави, розвитку в учнів загальнолюдських цінностей, національної гордості, культури міжнародних відносин, морально-психологічних якостей громадянина-патріота, у школі   з  02 грудня 2018 розпочався    тиждень національно-патріотичного виховання. Відкрився тиждень радіогазетою на тему «Козацькому роду нема переводу» та оформленням інформаційного стенду «Українська армія сьогодні: проблеми та перспективи».  ...