Великий світ професій

З метою розвитку в учнівської молоді рис творчої, працелюбної особистості, свідомого ставлення до вибору майбутньої професії в умовах ринкових відносин, формуванню ціннісного ставлення особистості до праці у школі з 04 по 08 квітня 2018 року проходив тиждень профорієнтації «Великий світ професій».

Профорієнтаційне заняття  «Ярмарок професій» (для учнів 3 класів)

В рамках тижня було організовано випуск радіогазети «Світ професій» та оформлено інформаційний стенд «Поради випускникам» (педагог-організатор Чумак Л.В.). З метою свідомого ставлення до вибору майбутньої професії у шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка-огляд «На світі тисячі професій, одна із  них – твоя». Упродовж тижня проводилося анкетування учнів 5-9 класів з питань профорієнтації «Мій вибір професії». (Зінчук Т.О., соціальний педагог, класні керівники 5-9 класів). Практичним психологом Тоненчук А.В. створено профорієнтаційний куточок для учнів-випускників «Твоя професія – твоє майбутнє».    

Рольова гра "Професія моїх батьків"

Серед учнів 1-4 класів проведено рольову гру «Професії моїх батьків» (педагог-організатор Чумак Л.В.). Практичним психологом Кіндзерською А.В.  організовано заняття з елементами тренінгу для учнів 9-10-их класів «Карта життя: самостійний вибір професії», який мав на меті допомогти учням краще пізнати себе і зробити правильний вибір. Класні керівники 9-х класів спільно з практичним психологом організували диспут «Професії нашого часу. Вибір своєї».   З метою ознайомлення учнів із ситуацією на ринку праці практичним психологом та класними керівниками 9-11-их класів проведено екскурсію в Острозький центр зайнятості. Для   учнів 3 класів проведено профорієнтаційне заняття  «Ярмарок професій» (класні керівники 3-их класів, практичний психолог). Упродовж тижня діяла виставка малюнків «Всі професії хороші!» та галерея висловів про професії та працю. Також в рамках тижня пройшли бесіди по класах на теми: «Великий світ професій: як почати пошук своєї», «Професійний вибір: хто його має здійснювати», «Моя майбутня професія», «Ким бути і яким бути», «Обираючи професію, обираєш долю», «Погляд у майбутнє: ким я мрію бути», «Усі професії почесні», «Професії мого роду» та інші.

Екскурсія в Острозький центр зайнятості (учні 9-11 класів)