Великі права маленької дитини

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Це свято було засновано Генеральною Асамблеєю ООН в 1954 році як день світового братерства і взаєморозуміння дітей і присвячений діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. 20 листопада знаменує день, в який Асамблея прийняла в 1959 році Декларацію прав дитини, а в 1989 році - Конвенцію про права дитини.
 Наша  школа не залишилась осторонь і долучилися до відзначення Всесвітнього дня дитини. Членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» було проведено радіогазету «Знаю свої права, дотримуюсь своїх обов'язків». Другокласники стали учасниками квесту «У країні прав дитини», який був організований педагогом-організатором спільно з членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ».  Учні проявили свою кмітливість, спритність та   чудові знання  своїх прав.  

 

Під час перерв учні мали змогу приєднатися до фото-челенджу «Я маю права».  В шкільній бібліотеці  упродовж дня діяла тематична виставка "Права дитини". Класними керівниками проведено виховні години на теми: «20 листопада – Всесвітній день прав дітей», "Подорож у країну прав дитини", "Дитинство під охороною закону" та інші.

У Всесвітній день дитини бажаємо, щоб кожна дитина на цій планеті була щаслива, здорова та оточена добротою, турботою і любов'ю!