Тиждень енергозбереження та енергоефективності в нашій школі

З метою формування в учнів свідомого ставлення до необхідності збереження енергетичних ресурсів у школі з 17 по 21 жовтня 2016 року проходив Тиждень енергозбереження та енергоефективності. В рамках тижня було проведено ряд заходів, спрямованих на інформування учнівської молоді, виховання в неї бережливого ставлення до енергетичних ресурсів. Відкрився тиждень енергозбереження та енергоефективності радіогазетою «Виробництво, передача і використання  енергії". Учні школи взяли участь в акції «Збереження електроенергії залежить від кожного".

Міні-лекторій  «Роль відновлювальних технологій виробництва електроенергії у енергозбереженні»

Класними керівниками 1-11 класів створено енергопатрулі у класах з метою постійного контролю за економним використанням енергоносіїв. Впродовж тижня вчителем фізики Заверухою І.Б. організовано виступ агітбригади для учнів 1-4 класів «Електричний струм у нашому житті». Вчителями фізики Зінчук Р.М. і Заверухою І.Б. проведено  міні-лекторій серед учнів 10-Б, 11-Б  класів «Роль відновлювальних технологій виробництва електроенергії у енергозбереженні». ( 9-11 класи. Центром учнівського самоврядування «МАКСИМУМ», членами ШНТ «Країна знань» проведено конкурс на складання кращої пам`ятки "Енергозбереження у школі".   Вчителями фізики  організовано перегляд презентації «Електростанції майбутнього».   Серед учнів 7-8 класів проведено бесіду «Електричний струм і людина».

Бесіда «Електричний струм і людина»

Вчителями фізики проведено дискусію на тему «Атомна енергетика і суспільство». Упродовж тижня діяла виставка-конкурс малюнків та гасел на  тему " Енергозбереження проблема сучасності».