Творча обдарованість - 2019

     У травні місяці в нашій школі  стало уже доброю традицією вітати найкращих учнів, переможців та призерів І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань за підсумками навчального року.
 І ми раді, що маємо таку талановиту молодь. А саме:
     Адамська Софія, ІІІ місце ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

 Стасюк Ірина, ІІІ місце ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

Сивук Анна, ІІ місце ІІІ  етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з  польської мови.

Плісецька Еліна, ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з фізики.               

Леонтьєва Юлія,  ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з української мови та літератури,  ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з інформаційних технологій. 

Бернацька Марія, ІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з інформаційних технологій, І місце ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з  правознавства.

Соловйов  Ігор,    ІІІ місце ІІІ етапу  Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з біології , ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з хімії.

Онишків Тарас, ІІІ місце ІІІ  етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з математики; ІІІ місце ІІІ етапу  Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з трудового навчання,    ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з хімії.

Яскульська Христина, ІІ місце ІІІ  етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з математики; ІІІ місце ІІІ етапу  Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з трудового навчання,    І місце ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін з інформаційних технологій.

         А титул «Творча обдарованість-2019» отримала учениця 9-А класу – Яскульська Христина.
     Тож ми бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися легко, з гарним настроєм, з впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наша школа новими талановитими зірочками, і збагачується, і розширяється наша шкільна галактика талантів.