Шануймо історію рідного народу, пізнаваймо Україну !

З 09 по 13 листопада 2020 року  в школі проходив тиждень суспільних дисциплін. І хоч карантинні обмеження внесли корективи у плани проведення масових заходів, все ж заходи були  цікавими  й захопливими.

Упродовж тижня учні та вчителі могли дізнаватися про найважливіші події в історії кожного дня. Відповідні матеріали розміщувалися біля історичного кабінету. Розпочався тиждень грою «Що? Де? Коли? в 7-Б класі, яку провела учителька історії Тетяна Іванова. Захопливим також був історичний фільм «Загублені цивілізації», перегляд якого організувала учителька історії Алла Середюк.

Учні 10-х класів змагалися в історичному турнірі, організованому Тетяною Івановою. Учасникам турніру доводилося відповідати на складні історичні питання.  Учителями історії був організований конкурс малюнків на історичну тематику. Учні 5-х класів активно відгукнулися на участь в конкурсі, тим більш, що історія є для них новим навчальним предметом. А оскільки проведення міського та обласного етапів олімпіад у цьому році відмінене у зв’язку з карантинними обмеженнями, то учні мали змогу позмагатися у знаннях історії у рамках предметного тижня, розв’язуючи складні історичні завдання.

Карантинні обмеження змінили формат проведення масових заходів у цьому році. Тому екскурсії довелось проводити у новому форматі. Учитель історії Роман Бойко провів віртуальну екскурсію вулицями старого міста. Вона викликала особливе захоплення в учнів та вчителів. А оскільки окремі класи знаходилися на самоізоляції, учнівську конференцію, присвячену творчості шістдесятників, довелося проводити онлайн.

Тиждень завершився бліцтурніром юних правознавців, який провів учитель правознавства Ігор Кузьменко.