Олімпійський тиждень в школі

 З метою популяризації спорту та формування навиків здорового способу життя, з 05 по 09 вересня в нашій школі пройшов Олімпійський тиждень, який в черговий раз надав змогу учням долучитися до багаторічної традиції, що прийшла до нас із Давньої Греції, відомої своїм культом здорового тіла та його краси.

Розпочав його, подавши своїм виступом приклад всім іншим учням, центр учнівського самоврядування «МАКСИМУМ», який підготував інформаційну передачу по шкільному радіо на тему «Історія Олімпійського руху в Україні».

Також, Олімпійський тиждень було відзначено проведенням тематичних уроків під гаслами «Стань в ряди Олімпійців», «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру», «Історія – є, майбутнє – своє». Основна мета таких уроків – пропаганда здорового способу життя, популяризація спорту та поширення Олімпійського руху серед учнів. Впродовж тижня учні залучалися до збору тематичної інформації та повідомлень про олімпійський рух, спортивні традиції, визначних українських  спортсменів та їх виступи на Олімпійських іграх в Ріо де Жанейро у 2016 році .

В рамках  тижня проходив конкурс малюнків на тему «Ми і спорт», який завершено виставкою – тож усі бажаючі мали змогу милуватися обраними зразками творчості найталановитіших школярів.

Конкурс малюнків на тему «Ми і спорт»

Крім того, учні 10, 11 класів нашої школи гідно позмагались у міському турнірі  спортивного «Що? Де? Коли?», у якому команда 11-их класів виборола першість, з чим ми їх і вітаємо!

              Долучилися до проведення Олімпійського тижня вчителі фізичної культури, які робили усе можливе, щоб залучити до занять спортом школярів усіх вікових категорій: з учнями 4-х класів було проведено спортивну естафету «Ми – юні олімпійці» ( вчит.Ющенко Н.І.), змагання «Веселі старти» серед учнів 5-х класів, спортивні естафети серед учнів 6-7 класів (вчит. Борчаковський Д.В.,  Ткачук Ю.В., Шимчук С.А.); а учні 9-11 класів випробовували свої навички з міні-футболу, що дало змогу відібрати якісний склад команди школи, що братиме участь у міському етапі Спартакіади з футболу .  

               08 вересня відбулась зустріч з видатним спортсменом – армрестлером , діючим чемпіоном світу у ваговій категорії до 70 кг, заслуженим майстром спорту України, майстром спорту міжнародного класу Олегом Жохом та представниками федерації бойового гопака, тренерами ДЮСШ та бесіди з пропаганди здорового способу життя, популяризації спорту серед школярів.

Зустріч з діючим чемпіоном світу з армреслінгу у ваговій категорії до 70 кг Олегом Жохом

Учні, які дружать з фізкультурою і спортом, беруть активну участь не лише у конкурсах і змаганнях, але й роблять усе можливе для того, щоб створити відповідні умови для спортивних занять собі та іншим школярам. Зокрема нещодавно учителями фізичної культури та спортивним учнівським активом на шкільному майданчику з легкої атлетики обладнано бігову доріжку та стрибкову яму.

Олімпійський тиждень надав учням змогу не тільки долучитися до світу сучасного спорту, але й згадати минуле шляхетної спортивної традиції, показати себе на високому рівні у фізичній підготовці – тож нікого не залишив байдужим. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!