Новорічне відлуння добрих сердець!

І дитина, і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Усі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в новорічну ніч загадати бажання, воно обов'язково здійсниться.

Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються  щосекунди. Усі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул у школі відбулися Новорічні свята для учнів початкової школи, учнів 5-6, 7-8  та учнів 9-11 класів. Незабутні враження та позитивні емоції переповнювали дітей, які проявили  свою спритність, ерудованість у конкурсах.
Дуже дякуємо 11-А, 10-А, 10-Б та 11-Б за таку яскраву, веселу, креативну та драйвову організацію свята.

 Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!

Вітаємо всіх з  прийдешнім Новим 2019 роком!