Ми у відповіді за тих, кого приручили

Офіційно День домашніх тварин в Україні  відзначається 30 листопада. Свято проводиться щорічно і присвячується всім одомашненим людиною тваринам, щоб ще раз нагадати всьому людству про відповідальність за «братів наших менших». Девізом цього Дня стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив», які звернені до всіх нас. 02 грудня 2016 року учнями 7 класів був підготовлений  тематичний захід приурочений даному святу. Школярі підготували цікаві факти  про домашніх улюбленців та кумедні відеоролики, а по завершенню заходу відбулось нагородження переможців конкурсу міні-творів "Історія мого домашнього улюбленця".

Тематичний захід "Ми у відповіді затих, кого приручили"

 Центром учнівського самоврядування "МАКСИМУМ" організовано радіогазету "Чотирилапі друзі" та створено пам`ятку для батьків "10 ЗА домашніх тварин". Учні школи прийняли активну участь у фотовиставці "Мій домашній улюбленець".

Фотовиставка "Мій домашній улюбленець"

 П`ятикласниками підготовлений бібліобокс для учнів 1-4 класів на тему "Історія сімейства котячих", під час проведення якого діти дізнались легенди про котів, розгадували кросфорди та знайомились з книгами про цих тваринок.

Бібліобокс для учнів 1-4 класів на тему "Історія сімейства котячих"

Упродовж дня учні дізнались багато цікавої інформації та отримали безліч позитивних емоцій від свята.