А ми тую козацькую славу збережемо!

З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення особистості до суспільства і держави, розвитку в учнів загальнолюдських цінностей, національної гордості, культури міжнародних відносин, морально-психологічних якостей громадянина-патріота, у школі   з  03 по 07 грудня 2018 року проходив   тиждень національно-патріотичного виховання «А ми тую козацькую  славу  збережемо». Відкрився тиждень радіогазетою на тему «Козацькому роду нема переводу». Центром учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» проведено патріотичну акцію «Дякую захисникам!» ( написання листа герою, вірша захиснику та малюнка на фронт).   Гульком А.В проведено демонстрацію  для учнів 3-8 класів «Використання засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри та  організовано тренінгове заняття «Надання невідкладної  допомоги пораненому». Класними керівниками 2 класів проведено родинне свято «Мій татусь найкращий у світі».

Шкільними бібліотекарями  підготовлено тематичну виставку до Дня Збройних сил України та проведено бесіду-презентацію  «Вони захищають Батьківщину».  Класними керівника 3-8 класів проведено вітально-розважальне свято «Наші славні козачата».    Для учнів 8-11 класів організовано конкурсно-розважальну програму «Лицар школи». Також учні школи взяли участь у міських змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки «Влучний стрілок» та вибороли ІІ (Максимчук Дарина) та ІІІ місце (Ярмолюк Вікторія). 

 Учнівський колектив 9-В класу організували конкурсно-розважальну програму «Лицар школи» (8-11 класи). В рамках тижня пройшли бесіди по класах: «Що означає бути патріотом своєї держави», «Чим я можу бути корисний Батьківщині», «Для себе жити – тліти, для сім’ї жити – горіти, для народу жити – світити», «Батьківщина, рід, родина», «Хто такі герої. Чи є вони серед нас», «Любити країну – це бути її патріотом», «Я громадянин, я патріот», «Патріотизм – історії в обличчях і віршах», «Сини землі української» та інші.