Допоки ми живі – житимуть в наших серцях Герої-захисники.

В Острозькому ліцеї №1 відбулося урочисте відкриття куточка пам'яті «Вічна слава безсмертю хоробрих», приурочене героям-випускникам нашого закладу, які віддали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Віддати шану загиблим захисникам-героям прийшли учні, педагоги та запрошені гості: Харчук Олександр Анатолійович, заступник міського голови, Шевчук Андрій Анатолійович, начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради, які схилили низько голови перед пам’яттю і подвигом славних синів України, що загинули в ім’я життя інших, у ім’я спокою і миру на українській землі.

Право відкрити куточок пам'яті «Вічна слава безсмертю хоробрих» було надано директору ліцею Лазарчук Руслані Миколаївні, заступнику міського голови, Харчуку Олександру Анатолійовичу та Валентині Лозюк, доньці загиблого героя-випускника. Наостанок усі присутні вшанували світлу пам'ять Героїв хвилиною мовчання, запалили пам’ятний вогонь та поставили квіти.

Кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам'яті, вдячність за їхній подвиг житиме у наших серцях вічно.

Вічна пам'ять, слава та шана найкращим синам України!