День психології

День психолога – свято молоде. В Україні своє професійне свято психологи і люди, які причетні до цієї професії, відзначають щорічно 23 квітня. Саме ця дата обрана для свята Всеукраїнського дня психолога.

Цікаво, що у світової психологічної спільноти немає офіційного святкового дня в календарі. Є лише Всесвітній день психічного здоров'я, який відзначається 10 жовтня за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Така наука, як психологія, сформувалася наприкінці XIX ст. У 1879 році німецький філософ і психолог Вільгельм Вундт відкрив у Лейпцигу першу в світі психологічну лабораторію, в якій проходили дослідження феноменів свідомості. Цей рік вважається роком народження психології як науки.

Нині психологи широко затребувані в суспільстві. Вони допомагають людям у кризових ситуаціях, розібратися в їхніх проблемах, показуючи шляхи й відкриваючи невідомі до того ресурси свого організму і психіки.

 

Психологічною службою школи було проведено заняття для учнів 5х класів «цікава психологія», організовано виставку плакатів «Портрет класу», учнями 7х класів підготовлено стінгазету «Психологія очима учнів», «Гармонійний розвиток особистості». В холі ліцею проводилися акції «Пожирач негативних емоцій» та «Скринька передбачень». 

Дякуємо усім, хто провів цей день з нами ;-)