День Організації Об’єднаних Націй

     24 жовтня 1945 року вступив в силу Статут Організації Об’єднаних Націй, який починається з легендарної фрази «Ми, народи Об’єднаних Націй, сповнені рішучості  позбавити прийдешні покоління нещасть війни, яка двічі в нашому житті принесла людству невимовне горе, і знову утвердити віру в основні права людини, у гідність і цінність людської особистості, у рівноправність чоловіків та жінок і в рівність прав більших та малих націй, та  створити умови, за яких можуть дотримуватися справедливість і повага до зобов’язань..»

     Цей день відзначається як День Організації Об’єднаних Націй, починаючи з 1948 року, щоби привернути увагу до діяльності організації  та актуальних питань на порядку денному ООН.

     З нагоди Міжнародного Дня ООН в школі  організовано інформаційно-іллюстративну виставку «24 жовтня – День  Організації Об’єднаних Націй». Також  члени учнівського самоврядування провели  інформаційні вісники для учнів 4 класів. Під  час яких школярі мали можливість ознайомитися  з поняттями,  що таке ООН та з основними напрямками діяльності цієї організації.