День Гідності та Свободи

 

        21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

       Класними керівниками проведено  виховні години та години спілкування на теми: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», «Герої не вмирають», «Вони стали символом нашої країни», «Пам’яті героїв Майдану» тощо. Членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» оформлено інформаційний стенд «Герої не вмирають».  В актовій залі школи   відбулася літературно-музична композиція  «У їхніх серцях  жила Україна» для  учнів 5-11класів.  
    Слава Україні! Героям слава! Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.