Знайомство з буднями поліції

Відповідно до плану спільних дій та з метою організації просвітницької роботи щодо попередження злочинності та дитячої безпритульності, формування правової культури, здорового способу життя, моральних та духовних цінностей неповнолітніх   29 квітня 2016 року для  учнів  9 класів Острозької ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1було проведено  екскурсію  до Острозького відділу поліції головного управління національної поліції в Рівненській області.

  Під час екскурсії діти ознайомились з основними функціями та правовими основами роботи поліції, про які розповіли чергові інспектори: Кремінський О.А. та Шевчук Т. І. Як пояснив наш екскурсовод,  у чергову частину поступають дзвінки та повідомлення громадяни міста,  які потребують  допомоги працівників поліції. Саме від грамотно скоординованих дій чергового та працівників слідчо - оперативної групи залежить розкриття злочинів по гарячим слідам. Цікавим моментом стала демонстрація зброї та спорядження працівників МВС, яку провів капітан поліції Кремінський О. А . Учні мали можливість приміряти бронежилет та потримати в руках справжню зброю.

Змістовною та цікавою була розповідь експерта-криміналіста підполковника Мосійчука В.В. про роботу працівників на місцях злочинів, під час якої було   продемонстровано учням процес зняття відбитків пальців.

В ході екскурсії в школярів виникало багато запитань, на які вони отримували чіткі,  змістовні відповіді.

Учні та вчителі школи щиро вдячні працівникам поліції за цікаву інформацію та можливість поринути у весь процес роботи відділку.