Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства  в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків, у школі з 25 листопада по 10 грудня 2016 року проходила Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Розпочалася акція радіогазетою «Насилля - це злочин». Педагогом-організатором Чумак Л.В. оформлено інформаційний куточок «Захисти себе від насильства».

Інформаційний куточок «Захисти себе від насильства»

Соціальним педагогом Зінчуком Т.О. проведено  заняття з елементами тренінгу з учнями 10-их  класів «ВІЛ/СНІД: як соціальна проблема серед підлітків та молоді». До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у школі відбулись такі заходи: організовано випуск радіогазети  «1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом», проведено  тематичні виховні години з питання попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ-інфекції  «Міфи і факти»; «СНІД: людство під знаком біди». Для учнів 8-11 класів організовано відеолекторії на  тему «Захисти себе від СНІД/ВІЛ». Також членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» проведено акцію «Червона стрічка». Створено інформаційну поличку «Захисти життя – зупини насильство». Лідери учнівського самоврядування взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Світ без насильства», який підготували та провели соціальний педагог ЗінчукТ.О. та педагог-організатор Чумак Л.В. У шкільній бібліотеці створено тематичну виставку літератури «Зупини насильство-захисти себе».

Членами центру учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» проведено акцію «Синя стрічка». Упродовж акції було розроблено та розповсюджено інформаційні буклети «Стоп насильству». Упродовж акції було організовано відеолекторій для учнів 8 класів «Історія однієї сім'ї», «Як уникнути насильства» для учнів 9 класів. Педагогом-організатором Чумак Л.В. та класними керівниками 11 класів проведено круглий стіл «НЕ стань жертвою» та організовано перегляд документального короткометражного фільму «Права дитини» (6-ті класи). Вчителями історії проведено інформаційні п’ятихвилинки для учнів 5-6 класів «Що таке насилля?», а також організовано конкурс учнівських стінгазет на тему «Дитинство проти насильства.  Класними керівниками 1-11 класів проведено бесіди по класах з проблем насильства серед дітей на молоді на теми : «Що ти робиш, якщо…», «Насильство - це сміття, що треба виносити з дому», «Зупинимо насильство в молодіжному середовищі» Розв’язання конфліктів без насильства», «Насилля серед молоді – результат впливу суспільства, а не сім’ї», «Молодь проти насильства», «Як створити стосунки з іншими?», «Світ без насильства», « та інші.