«В здоровому тілі – здоровий дух»

З метою залучення учнів до занять фізичною культурою і спортом, покращення якості фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи в щороку проводиться Спартакіада школярів серед навчальних закладів міста. Команда баскетболістів нашої школи ступенів здобула перемогу серед команд інших навчальних закладів та стала учасником зональних обласних змагань, де в нелегкій боротьбі вибороли перемогу над командами м.Дубно, Дубенського та Острозького районів. Завдяки цій перемозі команда отримала право представляти наше місто у фінальних змаганнях з баскетболу в залік ХVIII Спартакіади школярів Рівненщини 2015-2016 навчального року.

16 березня 2016 року в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву у фінальних змаганнях чемпіонські звання виборювали команди Березнівського, Рівненського, Дубровицького, Млинівського районів м.Острога та м.Рівне. Змагання проходили у важкій боротьбі, високій емоційній та спортивній напрузі. З мінімальним рахунком наша команда поступилася лише команді Березнівського району.

За підсумками змагань юні баскетболісти у складі: Столяра Дмитра, Ковша Іллі, Загурського Едуарда, Лещика Юрія, Німчинського Дмитра, Климчука Михайла, Тарара Сергія, посіли почесне ІІІ місце. Усіх гравців нагороджено дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації відповідних ступенів.

Вітаємо наставника команди Шимчука Сергія Анатолійовича, вчителя фізичної культури Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Бажаємо нашим переможцям хороших результатів, вдалих ігор, спортивного запалу та яскравих перемог. Адже недарма кажуть, що в здоровому тілі – здоровий дух.