Українці– нація ГЕРОЇВ

   Вшановуючи мужність та героїзм захисників держави різних часів та епох, для сприяння подальшого зміцнення патріотичного духу в суспільстві, підвищення суспільної уваги й турботи про учасників збройної боротьби за волю України 23 травня відзначається щорічне свято - День Героїв.

         З метою утвердження української національної та громадянської ідентичності на основі суспільно-державних (національних) цінностей України в ліцеї проведено виховні години та інші заходи, присвячені Дню Героїв України. Розпочався день випуском радіогазети «День Героїв». Педагогом-організатором Чумак Л.В. та членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» оформлено інформаційний стенд «23 травня – День Героїв» та організовано перегляд відеопрезентації для учнів 1-2 класів «День Героїв». У соціальних мережах (Instagram) розміщено інформаційний дайджест «День Героїв України – 23 травня». Класними керівниками години мужності: «Герої завжди поміж нас»; «Козак – оберіг козацького духу», «Ангел-охоронець для України»; «Герої не вмирають, допоки пам’ять про них жива»; «Українці– нація ГЕРОЇВ» тощо.  
           В цей День згадаймо всіх, хто віддав найдорожчу ціну за свою Батьківщину – своє життя. Всіх, для кого Україна завжди була на першому місці. Герої не вмирають, поки ми їх пам’ятаємо у своїх молитвах, у своїх справах, у своїх серцях.
Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
СЛАВА УКРАЇНІ 
ГЕРОЯМ СЛАВА!