Україна – територія Гідності і Свободи

З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у  нашій школі пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXI століття. 

Вчителями історії організовано випуск стінгазети «За Гідність, за Свободу».  Члени учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» провели радіогазету «Нескорена та незламна Україна» та оформили виставку-фотоекскурс «Від Помаранчевої революції до Революції Гідності», яка висвітлила трагічні події того часу. Також зняли відео-привітання з нагоди Дня  Гідності та Свободи https://www.facebook.com/100017093198050/videos/792596804653419 Вчителями історії проведено урок-реквієм «Від Незалежності до Свободи» та інформаційні хвилинки «Цей день в історії України». У шкільній бібліотеці діяла виставка літератури на тему  «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…». 

Класними керівниками проведено бесіди на теми: «Герої не вмирають», «Ми хочемо жити у вільній країні», «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти», «Пам'яті героїв майдану» та інші.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.