Тиждень "Здоров`я мати - вік біди не знати"

З метою формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя,   виховання бережливого ставлення до свого здоров’я, до особистої гігієни, до власного життя, у школі з 16 по 20 січня 2017 року проходив тиждень «Здоров’я мати – вік біди не знати». Розпочався тиждень радіогазетою «Життя - найвища цінність» та оформленням інформаційного стенду «7 кроків до здорoв’я». Членами шкільного санпосту «Турбота проведено випуск радіогазети на тему «Профілактика ГРИПу». Для  учнів 3 класів було  організовано зустріч з лікарем-педіатром на тему «Хочу і можу бути здоровим». Вчителем основ здоров’я Кузьенком І.Ю. разом з  практичним психологом  Зінчуком Т.О.  проведено заняття з елементами тренінгу для учнів 6 класів  «Психоактивні речовини і здоров'я».      В рамках тижня було проведено вікторину для учнів 3-4 класів «Подорож по країні здоров'я» та організовано виступ агітбригади «Профілактика інфекційних захворювань» для учнів 1-5 класів.

Бесіда-вікторина для учнів 3-4 класів «Подорож по країні здоров'я»

Учні 8-9 класів взяли участь у спортивних змаганнях з баскетболу (вчителі фізичної культури Борчаковський Д.В., Шимчук С.А., Ткачук Ю.В.). Для  учнів 5 класів проведено брейн-ринг «Формула здоров'я» (вчителі основ здоров’я). Вчителем основ здоров’я Гульком А.В. проведено годину спілкування на тему «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров’я?»  (учні 8 класів).  Практичним психологом Зінчуком Т.О.  для учнів 9-10 класів проведено години спілкування на теми: «Скажемо наркотикам НІ!», «Не піддавайся шкідливій звичці», «Згубний вплив алкоголю» та організовано соціально-профілактичне заняття з елементами тренінгу «Формування здорового способу життя та безпечної поведінки» для учнів 6-8 класів.

Спортивні змаганнях з баскетболу

У шкільній бібліотеці створено постійно діючу виставку літератури «Здоров’я – запорука краси і сили», яка постійно оновлюється. Також в рамках тижня центром учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» організовано випуск   інформаційний листівок «За здоровий спосіб життя». Упродовж тижня діяла галерея висловів про здоров’я. Класними керівниками 1-11 класів проведено години спілкування на теми: «Бережи – здоров’я змолоду», «Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйся!», «Правила здорового способу життя», «Моє здоров’я – найбільший скарб»,  «Шкідливі звички – ворог людини», «У здоровому тілі здоровий дух», «Здоров’я – запорука краси і сили» та інші.