Тиждень мистецтва та культури у школі

     З метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу, до культурних надбань Острога, формування естетичних смаків у школі з 16 по 23 квітня 2018 року проходив  тиждень Мистецтва і культури.
     У школу завітали талановиті острожачи: молодий поет Юрій Матвійчук, художниця Людмила Шевчук, музикант Ігор Федоров. Кожен з них, різний за віком, дарував своє мистецтво учням. Ю.Матвійчук, автор чудових поезій, переможець Всеукраїнського конкурсу ім. Григора Тютюнника, випускник нашої школи, прочитав свої поезії, повівши у таємничий світ своїх почуттів. Л.Шевчук представила  малярні роботи і розказала про свій дивовижний творчий шлях. За останній рік вона створила прекрасні картини, якими  милувались і учні, і учителі. І.Федоров - людина-оркестр. Він виконував композиції на сопілці, на ребрі, тилинці, дводенцівці. Творча зустріч з музикантом була дуже теплою і сподобалась усім присутнім.
     Також у навчальний заклад завітали наукові працівники музеїв міста Анатолій Хеленюк і Людмила Козловська. А.Хеленюк представив виставку стародруків, розповів про історію кожної книги, представленої в експозиції. Л.Козловська навчала читати «рушникове письмо», демонструючи колекцію українських рушників, яким уже понад 100 років. Учні мали змогу побачити наше місто очима фотографів минулих століть через виставку із фондів Краєзнавчого музею.
     Свої мистецькі роботи представили юна художниця, учениця 7-А класу Анна Ярмолюк, художник-початківець, лаборант нашої школи Леся Трифонюк і учні школи мистецтва. Їх роботи  повели глядачів у світ неймовірних вражень та фантазій.
Молоді школярі побували на прем’єрному показі дитячої вистави «Рукавичка», яку показали вихованці школи мистецтв під керівництвом З.Систалюк. Також свої таланти продемонстрували для учнів 3-4 класів юні музиканти нашої школи, які водночас навчаються у школі мистецтв.
Упродовж тижня Мистецтва та культури школярі відвідали виставку юних художників міста Києва у мистецькій галереї Острозької Академії,  переглядали фільми про відомих культурних діячів України.
     Щиро дякуємо всім, хто долучився до проведення тижня. І хоч не всі виростуть моцартами і рафаелями, але  естетичні почуття, сформовані такими заходами, залишаться на все життя.