Тиждень дитячої та юнацької книги

З метою формування в учнівської молоді читацького інтересу, підвищення культурної компетентності української молоді, заохочення дітей до систематичного читання, популяризації найкращих надбань української і світової літератури   у школі з 28 березня по 01 квітня 2016 року проходив Всеукраїнський  тиждень дитячої та юнацької книги «Книга – казкова лампа, яка дарує людині світло» . В рамках тижня було організовано випуск радіогазети «Книга – компас у світі знань» (бібліотекар Бомблюк В.В.). Упродовж тижня діяла виставка малюнків «Цікаві таємниці в книжковій скарбниці».  (Максимчук Н.В., класні керівники 1-6 класів) Для учнів 6-11 класів проведено бук-слем «Книги-ювіляри 2016 року» та  мульт-тайм «Книжка в мультик перебігла» (1-2 класи). Членами бібліотечного активу школи під керівництвом Бомблюк В.В. проведено подорож до Книголенду   (1-4 класи). Упродовж тижня у бібліотеці діяла виставка-огляд літератури «Szewczenko – najwydatniejszy poeta narodowy» (6-9 кл.) та виставка-акція  «Зорепад книжкових ювілеїв».

 В рамках тижня  учні 5 класів  відвідали Музей книги. Для учнів 5-7 класів  організовано перегляд  презентації Шевченкового Кобзаря польською мовою.     

Також в рамках тижня класними керівниками 1-11 класів проведено бесіди по класах на теми: «Чарівний світ книги», «Книга – джерело інформації», «Історія виникнення книги», «Джерело мудрості та знань», «Книга вчить, як на світі жить»,  «Книга чи комп’ютер», «Архітектурні пам’ятки книзі у світі», «Хто багато читає, той багато знає», «Моя улюблена книга», «Книжковий калейдоскоп»  та інші.

Упродовж тижня учні вкотре переконатись, що «книга-казкова лампа, яка дарує людині світло».