Толерантність врятує світ

16 листопада відзначається дуже незвичайне, але дуже важливе для людства свято – Міжнародний день толерантності, метою якого є заклик не залишатися пасивним перед обличчям расизму, ксенофобії, гендерної або расової дискримінації, насильства та зневаги до людської гідності.

Щороку наш навчальний заклад приєднується до світової спільноти та проводить заходи приурочені цьому дню. Членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» реалізовано акцію «Flower of tolerance», в ході якої учасникам навчально-виховного процесу дарували квіти з інформацією про принципи толерантності. Центром з питань інформації було проведено радіогазету «МИ різні, але рівні». Під час перерв учні мали змогу приєднатися до фото- челенджу „ Для мене толерантність - це.....”.

Соціальним педагогом  Салюк Л.П. для учнів початкових класів проведено заняття з  елементами  тренінгу "Толерантність - дорога до миру та співпраці», в ході якого учасники зрозуміли необхідність реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди та поваги до інших людей.

Класними керівниками проведені цікаві та змістовні бесіди на теми: «Планета толерантності», «Толерантність до культур інших народів», «Щоб світ став добрішим», "Толерантність – це культура добрих манер і вчинків!" та інші.
Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.