Свято "Творча обдарованість-2016"

20 квітня 2016 року у школі пройшло свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначали найкращих учнів, котрі гідно представили наш навчальний заклад та місто, на обласних предметних олімпіадах, обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та інших конкурсах науково-технічного, художньо-естетичного, туристсько - краєзнавчого, еколого-натуралістичного, спортивного напрямів. І дійсно, запрошені батьки, учителі та учні могли пересвідчитися, що наше майбутнє зовсім не безнадійне, адже в залі зібралося так багато творчої, обдарованої, талановитої молоді. 

Свято талантів не було би таким чарівним і урочистим, якби не юні аматори сцени нашої школи — музичні, ліричні і дуже артистичні, переможці мистецьких конкурсів і фестивалів. Святковим подарунком для всіх присутніх були виступи зразкового хореографічного ансамблю „Любисток” (керівник Слободян Я.М.), ансамблів «Весела пісенька» (керівник Хома Л.Б.)  та «Дзвіночки» (керівник Нечипорук Н.В.) та інших талановитих вихованців.

Титул  «Творча обдарованість-2016» виборола учениця 8-Б класу, Леонтьєва Юлія.

Піднятися на вершину слави їй допомогли такі особисті якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих, висококваліфікованих вчителів, адже саме вони ведуть своїх учнів до нових перемог та звершень.

Бажаємо всьому педагогічному та учнівському колективам досягати нових злетів і висот, з легкістю долати труднощі і не зупинятися на досягнутому!