Школярі зустрілись з учасником АТО

З метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді, формування в школярів почуття патріотизму, шанобливого ставлення до своєї держави, гордості за наших захисників 30 листопада 2016 року, за ініціативи міської ради та  з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера і Дня Збройних Сил України, пройшла зустріч старшокласників нашої школи з старшим офіцером відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковником Рисюком Андрієм Миколайовичем.

В ході зустрічей з учнівською молоддю Андрій Рисюк зазначив, що двадцять п’ять років тому розпочалось відродження України, як незалежної держави. За роки незалежності наша країна пройшла складний шлях розвитку. Багато десятиліть українську націю розривали на «захід» та «схід», намагалися сформувати негативний імідж українського патріота. Сьогодні, вкрай важких умовах, українці намагаються відстояти свою цілісну державу. На Сході країни, у зоні проведення АТО, наші воїни виявляють найкращі патріотичні почуття, демонструючи гідність та відданість у справі служіння своїй Батьківщині. Найбільше від військових дій на Сході потерпає місцеве населення: пенсіонери та діти, які на власні очі пережили всі страхіття війни, тому наші воїни, волонтери допомагають їм продуктами, одягом, зігрівають теплим словом, опікуються інтернатними установами.

Андрій Миколайович наголосив, що майбутнє нашої держави залежить саме від сучасної молоді, вихованої на прикладі українських патріотів, воїнів АТО, волонтерів, людей, які не є байдужими до чужого горя. Адже саме таке покоління зможе перебудувати нашу державу на краще.