Розминка від чемпіона

          

09 березня 2016 року в нашу школу завітали Косенко Ігор Володимирович, заслужений майстер спорту України з футболу та Ажнюк Василь Володимировичмайстер спорту України Міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху.

З метою залучення до організованої рухової активності; пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді; популяризації руху спорт для всіх; популяризації спортивних досягнень провідних спортсменів Рівненщини обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та комунальним рівненським регіональним центром фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» проведено спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона».

Власик Іван Сергійович, заступник директора обласної  дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів ознайомив учнів школи про життєвий та спортивний шлях запрошених спортсменів. Учасники заходу мали можливість задати питання призерам Параолімпійських ігор, побачити їх нагороди. Організатори заходу нагородили переможців конкурсу малюнків на спортивну тематику.

По завершенню заходу учні взяли автографи у спортсменів та зробили колективне фото.

                                       Відзначення переможців конкурсу на кращий малюнок