PLAY MATH – долучайся!!!

За ініціативи Міністерства освіти і науки та за підтримки Міністерства цифрової трансформації, а також проекту «Дія.Цифрова освіта», інтерактивна платформа для вивчення математики GIOS спільно з Українським фондом стартапів започаткувала інноваційний проект «PlayMath» з вивчення математики для українських школярів 5- 9 класів. Головна мета - навчити учнів самостійно опрацювати шкільний курс з математики за допомогою інтерактивних методів. Зазначений проект допоможе: - здобути знання зі шкільного курсу, а також поглибити та доповнити їх; - підготуватися до основних навчальних тем з 5 по 9 клас та зануритись у цікавий світ математики. Учасники зможуть отримати сертифікат підтвердження знань та позмагатись за подарунки. Топ-10 найстаранніших учнів отримають головний приз від проекту - планшет, а Топ-50 - подарунки від GIOS. Участь в проекті безоплатна. Підведення підсумків та визначення переможців відбудеться наприкінці березня 2023 р.

Запрошуємо ознайомитись школярів 5-9 класів з проектом «PlayMath» шляхом реєстрації на сайті: https://playmath.gioschool.com.

Національна онлайн-платформа для розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» дає можливість безоплатно навчатися в інноваційному форматі освітніх серіалів, гайдів для різної цільової аудиторії, зокрема для вчителів та учнів.