"Острозька весна" 2017

Квітень. Весна. Холодно. Однак, не зважаючи на цей невеличкий дискомфорт, жага до змагань, бажання побувати в лісі, посидіти біля вогнища, поїсти смачної їжі на вогні – всі ці та інші моменти зібрали любителів, аматорів та професіоналів в с. Теремне. Тут, 21-22 квітня 2017 року відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Острозька весна». В змаганнях прийняли участь представники багатьох шкіл Острозького району. Без виключення, команда Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі:

Маліванчука Івана, учня 11-Б класу, Лапчука Дмитра, 8-А, Крутія Владислава, 8-Б та Просяник Олександр, 6-А під керівництвом Гулька Андрія Володимировича взяла участь в цих змаганнях. Два дні активного відпочинку, посприяло тому, що діти мали змогу набути нових знань і досвіду та закріпити вже отриманий.

Місцевість навколо с. Теремне дуже красива та захоплююча. Рельєф території дуже добре сприяє тому, щоб влаштовувати тут орієнтування. Яри, пагорби, болота, рівчаки, ставки, завали дерев – комплекс всіх цих складових забезпечують учасникам незабутні враження. Вони ускладнюють процес орієнтування та вимагають високого рівня фізичної підготовки, для того щоб показати хороший результат.

Першого, як і другого дня змагань, учасники орієнтувалися в одному і тому самому квадраті. Однак, в перший день відстань була на половину меншою (бл. 2 км.), в порівнянні з другим днем (бл. 4 км). Кожен учасник, отримавши карту і карточку з № хв. і для відміток, мав змогу самостійно проявити свої знання та фізичну витривалість. Проте, з часом, бували випадки, коли учасники збиралися групками: хтось не вміє орієнтуватися, хтось змучився, комусь було сумно, інші друзів знайшли.

За підсумками змагань, учасники нашої школи отримали такий результат:

Маліванчук Іван, другого дня змагань, вибором друге місце у віковій категорії ч. 18.

Керівник команди теж брав участь в забігу, де другого дня він виграв у віковій категорії ч-18, а першого дня посів 2-ге місце.

Просяник Олександр виборов третє місце у віковій категорії ч. 14.

Дуже прикро, що за відсутності дівчат, в загальному заліку команда посіла 6 місце.

Хочеться побажати учасникам змагань сил, натхнення, бажання та наснаги не зупинятися і продовжувати приймати участь в різноманітних змаганнях та отримання нових перемог, знань і мудрості.