День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Моя Україна – зоря світанкова,

Пшеничні лани, голубі небеса,

Її солов'їна калинова мова

Світиться, наче на сонці роса.

                            З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів. Педагогом організатором Чумак Л.В. та членами центру учнівського самоврядування «МАКСИМУМ»  організовано випуск радіогазети  «22 січня – День Соборності України» та оформлено інформаційний стенд «Цей день в історії: день Соборності України». У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури до Дня Соборності на тему «Соборність: від ідеї до єднання». Класними керівниками 5-11 класів проведено бесіди по класах: «Україна – єдина соборна держава», «Соборність України: від ідеї до сьогодення», «Україна – соборна держава», «Така буде нам Україна, які у нас будуть серця», «В соборних душах єдність України», «Прийшов час єднатись!» та інші.  Класними керівниками1-х класів було проведено бесіду "Про що розповідає наш герб".

Бесіда "Про що розповідає наш герб"

Вчителями історії оформлено інформаційний стенд «Свято «День Соборності України: історія і сьогодення». Серед учнів 11-их класів пройшла конференція «Схід і захід разом». Також членами центру учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» проведено    акцію «Суверенній Україні нині слава і повік».  

Акція «Суверенній Україні нині слава і повік»

Гідне відзначення державного свята – Дня Соборності та Свободи України – сприяє зміцненню єдності людей навколо ідеї соборної української держави, має велике значення для патріотичного та духовного виховання молоді. Віримо, що наші учні стануть справжніми патріотами держави, ім’я якій – Україна!