Бій під Крутами в історичній пам’яті

Славний цвіт наш молоденький
Бився до загину
Щоб відстояти свободу,
неньку Україну.

29 січня в Україні вшановують пам’ять героїв бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

З нагоди 105 річниці бою учні 8 класів стали учасниками уроку мужності «Бій під Крутами в історичній пам’яті». Школярі дізналися історичні подробиці цієї події та вшанували пам'ять юнаків, що полягли у бою під Крутами. Учні зачитували спогади про ті події та висловили власну думку про героїчний вчинок своїх майже однолітків. Завершився захід спільним виконанням державного гімну Україну, в пам’ять про героїв.  Педагогом-організатором оформлено інформаційний стенд «Бій під Крутами. Факти, які повинен знати кожен». В шкільних соціальних мережаж членами учнівського самоврядування «МАКСИМУМ» розміщено інформаційний дайджест  «День пам’яті героїв Крут». У шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «У думці – знову тліє бій у Крутах».

   І знову майже через сотню років українські бійці демонструють надзвичайно високий патріотизм, повторюючи подвиг героїв під Крутами.